Průběh realizace

80F2F1Ce485Fd0B

Postup při realizaci zakázky na skleněný obklad či pracovní desku:

1) V první řadě je potřeba vybrat grafický motiv a typ skla vhodného pro skleněný obklad do konkrétní části Vašeho interiéru. Motivy si můžete vybírat na http://www.shutterstock.cz.

2) Na základě Vámi zaslaných orientačních rozměrů a doplňkových informací ohledně výřezů, otvorů pro zásuvky či závěsný systém apod. Vám zašleme nezávaznou cenovou kalkulaci. V případě, že máte zájem o zaměření a montáž, uveďte prosím v poptávce město realizace zakázky.

3) Při schválení předběžné ceny obkladů se s Vámi náš technický pracovník domluví na konkrétním termínu pro přesné zaměření Vašeho prostoru. Při zaměřování je nutné odšroubovat zásuvky či vypínače. Zaměření se vždy provádí až po instalaci kuchyňské linky. Pro správné zaměření je potřeba mít v kuchyni ustavenou pracovní desku a horní skříňky ke kterým se bude obklad pasovat.

4) Po zaměření montážního prostoru Vám zašleme finální cenovou kalkulaci spolu se zálohovou fakturou ve výši 70% z celkové ceny zakázky. Skleněné obklady dodáváme do termínu 5-6 týdnů od obdržení zálohy.

5) Jakmile bude materiál pro montáž připraven, budeme Vás kontaktovat ohledně termínu montáže. Skla Vám dopravíme a provedeme jejich instalaci. Po schválení instalace považujeme zakázku za předanou a požadujeme doplacení ceny zakázky.

Pokud máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku, v sekci Výpočet ceny prosím vyplňte poptávkový formulář.

3 důvody proč si vybrat grafická skla FotoGlass

1 Individuální přístup

Potřebujete poradit nebo odbornou konzultaci ohledně grafického skla? Obraťte se na nás a do 48 hodin Vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku na produkt FotoGlass.

2 Kompletní servis

Nejsme pouze prodejci, u nás můžete počítat jak s odbornou pomocí, tak s konzultací ohledně použití grafických skel ve Vašem interiéru. Pomůžeme vám vybrat vhodná skla a zajistíme dopravu a montáž po celé České republice.

3 Široký výběr motivů pro každého

Jednou z největších předností grafického skla FotoGlass je prakticky neomezený výběr motivů v internetových databázích, případně možnost dodání vlastních fotografií. Všechny motivy jsou ve stejné ceně a jsou již obsaženy v ceně skla.

Zavřát  

Zavřít