Sklo FotoGlass

Představujeme Vám novinku na trhu ve formě laminovaného grafického skla FotoGlass.

Do našeho nového produktového sortimentu jsme zahrnuli dodávky grafických výplní FotoGlass do posuvných dveří či kuchyňských dvířek, dále nabízíme skleněné obklady a interiérové dveře FotoGlass.

Skla FotoGlass doporučujeme použít pro skleněné kuchyňské a stolové desky, obklady stěn koupelen a interiérů, celoskleněné interiérové příčky, výplně dvířek a posuvných dveří, barové pulty, skleněné obrazy.

Tato bezpečnostní skla, stejně jako další náš sortiment Vám dovezeme našimi vlastními vozy.

Při objednávce materiálu nad 5 000,- Kč je doprava zcela ZDARMA.

Můžete si vybrat až z 30 miliónů motivů na www.shutterstock.com. Nebo si můžete zvolit svoji vlastní fotografii.

3 důvody proč si vybrat grafická skla FotoGlass

1 Individuální přístup

Potřebujete poradit nebo odbornou konzultaci ohledně grafického skla? Obraťte se na nás a do 48 hodin Vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku na produkt FotoGlass.

2 Kompletní servis

Nejsme pouze prodejci, u nás můžete počítat jak s odbornou pomocí, tak s konzultací ohledně použití grafických skel ve Vašem interiéru. Pomůžeme vám vybrat vhodná skla a zajistíme dopravu a montáž po celé České republice.

3 Široký výběr motivů pro každého

Jednou z největších předností grafického skla FotoGlass je prakticky neomezený výběr motivů v internetových databázích, případně možnost dodání vlastních fotografií. Všechny motivy jsou ve stejné ceně a jsou již obsaženy v ceně skla.

Zavřát  

Zavřít