Skleněné obložení a pracovní desky pro kuchyně IKEA

Naše firma nabízí realizaci obložení zadní stěny kuchyní IKEA. Zaměření skla se provádí až po montáži kuchyně a proto tedy musíte mít nejdříve namontovanou kuchyňskou linku IKEA včetně pracovní desky. Při zaměření přijedou naši technici a přivezou Vám vzorníky skel, z kterých si libovolně dle Vaší představy vyberete ten nejvhodnější. V naší nabídce je více než 2000 barevných variant skla, proto není problém zvolený odstín sladit s barvami IKEA.

Mimo zadní obložení je možno ze skla vyrábět také pracovní desky. Ty se zhotovují přímo na míru, tudíž nejsme limitováni žádnou standardní šířkou. Deska tedy může být použila i na spodních skříňkách IKEA.

Neváhejte a poptejte obklad do Vaší kuchyně pomocí jednoduchého formuláře ještě dnes!

3 důvody proč si vybrat grafická skla FotoGlass

1 Individuální přístup

Potřebujete poradit nebo odbornou konzultaci ohledně grafického skla? Obraťte se na nás a do 48 hodin Vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku na produkt FotoGlass.

2 Kompletní servis

Nejsme pouze prodejci, u nás můžete počítat jak s odbornou pomocí, tak s konzultací ohledně použití grafických skel ve Vašem interiéru. Pomůžeme vám vybrat vhodná skla a zajistíme dopravu a montáž po celé České republice.

3 Široký výběr motivů pro každého

Jednou z největších předností grafického skla FotoGlass je prakticky neomezený výběr motivů v internetových databázích, případně možnost dodání vlastních fotografií. Všechny motivy jsou ve stejné ceně a jsou již obsaženy v ceně skla.

Zavřát  

Zavřít